sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Taze Organik Yeşil Erik - 250 Gram

Fiyat
:
250,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Erik sipariş verdiğinizde, İznik'teki bahçemizden taptaze toplayarak, aynı gün siz değerli erik severlere gönderiyoruz.

  Yetiştirdiğimiz can eriği yemyeşil, kütür kütür ve sulu sulu. Bu lezzeti sizlere en iyi şekilde sunabilmek için ekip olarak tüm yıl çalışıyoruz.

  Kış ayında erik yetiştirebilmek çok maliyetli bir süreç. Bu sebeple mevsiminde yetişen eriğe göre fiyatlar daha yüksek oluyor. Fakat dikkatlerden kaçmaması gereken bir konu var ki o da,  eriklerimizi sipariş verdiğinizde size sadece bir meyve değil, aynı zamanda bir ayrıcalık sunuyor olmamız.

  Size Sunduğumuz Ayrıcalık Nedir ?

  Yaz ayında yetişen yeşil erikler ile aynı lezzete sahip, kimyasal ilaç ve hormon kullanılmadan üretilen eriklere, aylarca mevsimini beklemeye gerek kalmadan, taptaze olarak şu anda sahip olabiliyorsunuz. Bir sürü manav dolaşıp erik bulmaya çalışma derdiniz de son buluyor.

  Türkiye'nin En lezzetli Erikleri Neden İznik'te Yetişiyor ?

  İznik'in iklimi, hava akımı ve tarih boyunca medeniyetlerin destanlarına konu olmuş bereketli toprakları, erik ağaçlarının en iyi şekilde yetişmesi için biçilmiş kaftandır. Çok özel bir mikroklimaya sahip olan İznik ilçesi, sahip olduğu tarımsal çevre faktörleri sayesinde eriğe müthiş bir aroma ve üstün bir lezzet katıyor.

  Erik Alırken Neden Erik Diyarını Tercih Etmeliyim ? 

  Taptaze topladığımız erikleri sizlere göndermeden önce özenle seçip ayırıyoruz ve kusursuz olanları sizlere yolluyoruz.
  Erikleri, sorun yaşanmadan sizlere ulaştırabilmek için en iyi şekilde paketliyoruz.
  Tazelik garantisi, ödeme güvenliği, hızlı teslimat ve Erik Diyarı güvencesi sunuyoruz.
  Kış ayında erik yetiştirebilen tek işletmeyiz.
  Dilerseniz sizlere bahçemizin kapılarını açıyor, eriklerimizin eşsiz lezzetine, dalından toplayarak yerinde şahit olabilmenize olanak sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.